کارت شنژن مکعب هوشمند شرکت فناوری، با مسئولیت محدود
محصولات
دست بند شناسه برنامه امن خانه دوچرخه

دست بند شناسه برنامه امن خانه دوچرخه

دست بند شناسه برنامه امن خانه دوچرخه رنگ سفارشی، اندازه، شکل...

پارامترهای

دست بند شناسه برنامه امن خانه دوچرخه

Safe Ride Home Program Id Wristband

چین کارت مکعب گروه سازنده امن سوار صفحه اصلی برنامه شناسه دست بند و امن سواری صفحه اصلی برنامه شناسه بند تامین کنندگان ما امن سوار صفحه اصلی برنامه شناسه بند کارخانه در شنژن چین، کارت مکعب خود را شریک تجاری قابل اعتماد در صنعت امن سوار صفحه اصلی برنامه شناسه بند است.

Safe Ride Home Program Id Wristband

امن سوار خانه برنامه شناسه بند با alzheimerand #39; بيماری از پیر مرد با پوشیدن دستبند طلایی که ضمیمه قدیمی manand #39; s اطلاعات مانند نام، آدرس خانه عزیزان تماس که دیگران پیدا زنگ یا، پس از که موثر در کشورهای توسعه یافته اند عقل سلیم.

Safe Ride Home Program Id Wristband

Safe Ride Home Program Id Wristbandامن خانه دوچرخه برنامه شناسه زمینه در بند:

دستبند زرد برنامه 10 سال در ایالات متحده کمک از alzheimerand #39؛ درد و رنج بسیاری بیماری ها از خانه پیرمرد. Alzheimerand #39; s بیماری شناخته شده به عنوان alzheimerand #39; بيماری. با توجه به alzheimerand #39; s انجمن چین با توجه به یافته های منتشر شده در سال 2011 حدود 36.5 ميليون نفر در سراسر جهان رنج می برند از alzheimerand #39؛، هر 7 ثانیه یک فرد مبتلا به این بیماری است تهدیدی برای سلامت پیرمرد یکی از andquot; چهار بزرگ killerandquot;. در کشورهای خارجی، افرادی با alzheimerand #39; بيماری از پیر مرد با پوشیدن لباس علامت زرد braceletandquot; andquot، چاپ برچسب های یکپارچه بر روی دستبند, حلقه دست در خانواده به اطلاعات تماس را پر کنید هنگامی که پیر مرد از دست داده، tofacilitate برای پیدا کردن خانواده های آنها قرار می گیرد، این نام andquot; امنیت planandquot; خانه.

خانه امن دوچرخه برنامه شناسه ساختار در بند:

andquot; زرد braceletandquot; زرد آشکار به عنوان gezer عرضی در دستبند با andquot؛ لطفا کمک meandquot؛ و andquot; امن Homeandquot; با کلمات سفید دست حلقه است مرکزی می تواند باز سپرده andquot informationandquot;، درباره پوشیدن manand قدیمی #39؛ نام، سن، آدرس خانه چیست بیماری اطلاعات پایه مانند قطعه از کاغذ را که ما می توانیم.

خانه امن دوچرخه برنامه شناسه نقش عمده بند الف:

1-با alzheimerand #39؛ بيماری از پیر مرد با پوشیدن دستبند طلایی که ضمیمه قدیمی manand #39; s اطلاعات مانند نام، آدرس خانه عزیزان تماس که دیگران پیدا زنگ یا، پس از که موثر در کشورهای توسعه یافته اند عقل سلیم.
2. andquot; زرد braceletandquot; همچنین می تواند استفاده شود به عنوان patientand #39; s هویت ویژه، آسان به مردم باعث نگرانی خواهد شد در نهایت کمک به پیر مرد خانه در تاریخ اولیه.

خانه امن دوچرخه برنامه Id بسته در بند:

· وزن: 16.8 g/کامپیوتر
· بسته بندی: (100 عددی) در هر polybag 1000pcs / در هر کارتن
· مقوا اندازه: 515 mm * 255 * 350 میلی متر
· N.W: 16.8 کیلو در کارتن
· G.W: 17.8 کیلوگرم/كارتن


Hot Tags: سوار امن خانه برنامه شناسه بند، چین، تامین کنندگان و تولید کنندگان و کارخانه، عمده فروشی، ارزان، کم قیمت
محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

Copyright © کارت شنژن مکعب هوشمند شرکت فناوری، با مسئولیت محدود