کارت شنژن مکعب هوشمند شرکت فناوری، با مسئولیت محدود
محصولات
برنامه خانه های امن سوار شناسه بند سیلیکون

برنامه خانه های امن سوار شناسه بند سیلیکون

برنامه خانه های امن سوار شناسه بند سیلیکون رنگ سفارشی، اندازه، شکل...

پارامترهای

برنامه خانه های امن سوار شناسه بند سیلیکون

Safe Ride Home Program Id Silicone Wristband

چین کارت مکعب گروه سازنده امن سوار صفحه اصلی برنامه شناسه سیلیکون دست بند و امن سواری صفحه اصلی برنامه شناسه سیلیکون بند تامین کنندگان ما امن سوار صفحه اصلی برنامه شناسه سیلیکون بند کارخانه در شنژن چین، کارت مکعب خود را شریک تجاری قابل اعتماد در صنعت امن سوار صفحه اصلی برنامه شناسه سیلیکون بند است.

Safe Ride Home Program Id Silicone Wristband

امن سوار خانه برنامه شناسه سیلیکون بند با alzheimerand #39; بيماری از پیر مرد با پوشیدن دستبند طلایی که ضمیمه قدیمی manand #39; s اطلاعات مانند نام، آدرس خانه عزیزان تماس که دیگران پیدا زنگ یا، پس از که موثر در کشورهای توسعه یافته اند عقل سلیم.

Safe Ride Home Program Id Silicone Wristband

Safe Ride Home Program Id Silicone Wristbandخانه امن دوچرخه برنامه شناسه سیلیکون بند مقدمه:

دستبند زرد برنامه 10 سال در ایالات متحده کمک از alzheimerand #39؛ درد و رنج بسیاری بیماری ها از خانه پیرمرد. Alzheimerand #39; s بیماری شناخته شده به عنوان alzheimerand #39; بيماری. با توجه به alzheimerand #39; s انجمن چین با توجه به یافته های منتشر شده در سال 2011 حدود 36.5 ميليون نفر در سراسر جهان رنج می برند از alzheimerand #39؛، هر 7 ثانیه یک فرد مبتلا به این بیماری است تهدیدی برای سلامت پیرمرد یکی از andquot; چهار بزرگ killerandquot;. در کشورهای خارجی، افرادی با alzheimerand #39; بيماری از پیر مرد با پوشیدن لباس علامت زرد braceletandquot; andquot، چاپ برچسب های یکپارچه بر روی دستبند, حلقه دست در خانواده به اطلاعات تماس را پر کنید هنگامی که پیر مرد از دست داده، tofacilitate برای پیدا کردن خانواده های آنها قرار می گیرد، این نام andquot; امنیت planandquot; خانه.

خانه امن دوچرخه برنامه شناسه سیلیکون بند ساختار:

andquot; زرد braceletandquot; زرد آشکار به عنوان gezer عرضی در دستبند با andquot؛ لطفا کمک meandquot؛ و andquot; امن Homeandquot; با کلمات سفید دست حلقه است مرکزی می تواند باز سپرده andquot informationandquot;، درباره پوشیدن manand قدیمی #39؛ نام، سن، آدرس خانه چیست بیماری اطلاعات پایه مانند قطعه از کاغذ را که ما می توانیم.

خانه امن دوچرخه برنامه شناسه سیلیکون بند A عمده نقش:

1-با alzheimerand #39؛ بيماری از پیر مرد با پوشیدن دستبند طلایی که ضمیمه قدیمی manand #39; s اطلاعات مانند نام، آدرس خانه عزیزان تماس که دیگران پیدا زنگ یا، پس از که موثر در کشورهای توسعه یافته اند عقل سلیم.
2. andquot; زرد braceletandquot; همچنین می تواند استفاده شود به عنوان patientand #39; s هویت ویژه، آسان به مردم باعث نگرانی خواهد شد در نهایت کمک به پیر مرد خانه در تاریخ اولیه.

خانه امن دوچرخه برنامه شناسه سیلیکون بند بسته:

· وزن: 16.8 g/کامپیوتر
· بسته بندی: (100 عددی) در هر polybag 1000pcs / در هر کارتن
· مقوا اندازه: 515 mm * 255 * 350 میلی متر
· N.W: 16.8 کیلو در کارتن
· G.W: 17.8 کیلوگرم/كارتن

♦ تماس

تلفن: 86-755-89894425 فکس: 86-755-84521292

آدرس: 4andamp; 7/F، ساختمان پست پارک صنعتی Longjing Bantian خیابان Longgang منطقه, شنژن, ظروف چینی.کد پستی: 518129

ایمیل: info@worldnfc.com

وب سایت: http://www.worldnfc.comHot Tags: سوار امن خانه برنامه شناسه سیلیکون بند چین، تامین کنندگان و تولید کنندگان و کارخانه، عمده فروشی، ارزان، کم قیمت
محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

Copyright © کارت شنژن مکعب هوشمند شرکت فناوری، با مسئولیت محدود